PoradenstvíJmenuji se Hana Kleinerová, mám manžela a 2 děti. Dceru a syna. Obě děti jsme plně odlátkovali. A že nebylo vždy "na růžích ustláno". Proto si troufám říci, že není asi nic, co by nás nepotkalo a co by se nedalo vyřešit. A to včetně látkování dvojčat, jelikož jsme měli rok děti na plenkách současně.


Nosící sraz v Mirákulu 2017
Nosící sraz v Mirákulu 2017

S manželem jsme si krom látkových plenek zamilovali také šátky na nošení. Dceru jsme nosili od 8m, příležitostně pak asi do 3 let. Syna jsme, já i manžel, vázali už v den narození. Jak šel čas, vázali jsme klasicky vepředu či na bok, do rodiny jsme pořídili i RS šátek. Následovaly úvazy na záda a když byly děti 2, tak samozřejmě tandem a jeho různé alternativy.

Životem nám intenzivně prošla bezplenková komunikační metoda, metoda BLW (jídlo do ručky), zajímáme se o barefootovou obuv a v neposlední řadě i o zerowaste život, z osobní zkušenosti mám poté "nastudované" různé alternativní metody řešení ženské intimní hygieny během menstruace.

Nejsou mi cizí ani jiná často diskutovaná témata jako kojení (a kojení v šátku), očkování, práva dětí a rodičů u lékaře, prostě témata na která každý správný současný rodič dříve či později narazí. A pokud si nevíte rady či jen hledáte komplexní pohled na věc, neváhejte mě kontaktovat a sjednat si schůzku.Nebráním se ani skupinovým akcím v mateřských centrech či v pár lidech u kávičky. 

S čím vám tedy mohu pomoci:

  • Látkování - jak na to, sestavení výbavičky, pomoc při problémech
  • Bezplenková komunikační metoda
  • rady ohledně ekologických jednorázových plen
  • Šátkování - výběr šátku, úvazy (vpředu, na záda, tandem), pořízení bazarového šátku "za hubičku"
  • BLW - jídlo do ručky
  • Barefoot obuv
  • Zarowaste
  • Jak na menstruaci trochu jinak - látkové vložky, mořská houba, kalíšek, volná menstruace
  • možnost zabrousit i na jiná témata - kojení, očkování, práva rodičů a dětí u lékaře, ...

A jak to bude s placením?

S ohledem na to, že potřeby každého z nás jsou individuální a je mnoho kombinací toho jak a s čím Vám mohu pomoci, nechci stanovovat konkrétní ceník. Na ceně se ale určitě předem domluvíme. 

Pro představu ale třeba takto:

- za 1,5h individuálního kurzu vázání do šátku by to bylo 400Kč plus cestovné. 
- za 1,5h povídání v mateřském centru o látkových plenkách 50Kč na osobu.

Ale jak říkám, vše je individuální. Neváhejte mne kontaktovat.